144142
Audiobook
CD
In basket
Dziewczyna z Woli [Dokument dźwiękowy] / Agnieszka Jeż. - [Poznań] : Wydawnictwo Filia ; [Piaseczno] : Heraclon International - Storybox.pl, [2022]. - 1 płyta audio (CD-MP3)(9 godz. 21 min) : zapis cyfrowy, stereo. ; 12 cm.
W wakacje trzydziestego dziewiątego roku na słonecznej, nadświdrzańskiej plaży Basia poznaje Zygmunta. Ma nadzieję, że ta znajomość przerodzi się w piękną miłość. Jednak kilka tygodni później wybucha wojna, która przekreśla wszystkie plany. Warszawa staje w ogniu, budynki obracają się w gruzy, place i skwery zamieniają się w cmentarze. Ludzie głodują, modlą się i walczą. Wkrótce los ponownie postawi Zygmunta na drodze Barbary. To spotkanie odmieni jej życie w niespodziewany sposób. Basia zacznie działać w konspiracji i sama będzie wymierzać sprawiedliwość wrogom.[audioteka.com]
Availability:
Wypożyczalnia Książki Mówionej (ul. Popiełuszki 10)
There are copies available to loan: sygn. KM - lit.pol. (1 egz.)
Notes:
General note
Czas trwania: 9 godz. 21 min
Participant or performer note
Czyta: Joanna Domańska.
Additional physical form available note
Dostępne również w wersji drukowanej.
Funding information note
Zrealizowano ze środków w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”. Priorytet 1- Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Płatne ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again